Tradycja wysyłania zaproszeń

e pasuje do naszego wesela.Wybór ślubnych zaproszeńKwestie zaproszeń ślubnych to nie lada kłopot w planowaniu wesela. Często zdarza się bowiem, że para młoda ma odmienne gusta i ciężko dopasować pasujący wzór kartki. Problemy są t

Tradycja wysyłania zaproszeń Zdarza się, że następuje ta chwila w naszym życiu gdy trzeba wysłać . Najpierw jednak dobrze jest przeglądnąć kilka wzorów na , aby znaleźć kartę, która perfekcyjnie pasuje do naszego wesela.

Wybór ślubnych zaproszeń

Kwestie zaproszeń ślubnych to nie lada kłopot w planowaniu wesela. Często zdarza się bowiem, że para młoda ma odmienne gusta i ciężko dopasować pasujący wzór kartki. Problemy są też z napisaniem tekstu na zaproszenie, czy wybranie koperty.

Mnogość rodzajów zaproszeń wcale nie ułatwia zadania: wycinane, koronkowe, na grubym papierze, pozłacane, składane, proste. Można spędzić naprawdę dużo czasu szukając czegoś dla siebie, może dlatego sporo par decyduje się na zamówienia indywidualnych wzorów przez nich przygotowanych?


Specjalne okazje

Święta, urodziny, imieniny, ślub albo rocznica- to okazje które wszystkim miło się kojarzą. Wiele osób- nie tyko starszej daty- kultywuje tradycję wysyłania kartek okazyjnych do dalszej rodziny, gdy nie mogą zjawić się osobiście na przyjęciu. Prosta i estetycznie wykonana kartka z pewnością wywrze dobre wrażenie.

Na rynku mamy dostępnych wiele wzorów kart na różne okazje, ale warto wymyślić coś oryginalnego i poszukać sklepu z indywidualnymi zamówieniami, to pozwoli, aby nasza karta była wyjątkowa, a osoba, która ją dostanie będzie wiedziała, że jest jedynym posiadaczem tego typu kartki.


O imieninach

Imieniny ? zwyczaj świątecznego obchodzenia (czasami hucznego) dnia świętego lub błogosławionego z chrześcijańskiego kalendarza lub innego dnia, tradycyjnie przypisywanego temu imieniu. Zwyczaj szczególnie popularny w Polsce (z wyjątkiem Górnego Śląska i Kaszub), ale także obecny w regionach katolickich np. Bawarii. Imieniny obchodzi się również w Bułgarii, w Grecji, w Szwecji, w Czechach, na Węgrzech i Łotwie, a kiedyś i w Rosji. W Szwecji oficjalną listę imienin publikuje Królewska Szwedzka Akademia Nauk. Zwykle wiąże się ze składaniem życzeń i wręczaniem prezentów solenizantowi. Czasem można spotkać się ze zwyczajem, że jeśli jest więcej niż jeden święty lub błogosławiony (patron) imienia (tj. jeśli jest kilka dat imienin w kalendarzu), imieniny obchodzi się w dniu wypadającym jako pierwszy w kolejności po urodzinach.

Źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Imieniny