Wielki dźwig na samochodzie

Dodane: 04-05-2014 09:31
Wielki dźwig na samochodzie Wcześniej pisałem nieco o samych dźwigach i tym czym właściwie są te maszyny. Tym razem napiszę o zastosowaniach żurawi samochodowych. Mógłbym pisać o zastosowaniu takich urządzeń na budowach czy przy konstruowaniu mostów i innych konstrukcji. Ja jednak postanowiłem napisać...Wcześniej pisałem nieco o samych dźwigach i tym czym właściwie są te maszyny. Tym razem napiszę o zastosowaniach żurawi samochodowych. Mógłbym pisać o zastosowaniu takich urządzeń na budowach czy przy konstruowaniu mostów i innych konstrukcji.

Ja jednak postanowiłem napisać o ciekawszych zastosowaniach dźwigów. W Polsce chyba nikt tego nie robił ale w Brytyjskim programie rozrywkowym/samochodowym dźwigi pojawiały się często - bynajmniej nie były testowane!

Oczywiście chodzi o magazyn Top Gear (w naszym kraju można kupić gazetę o takim tytule). W tym wpisie opiszę jedno z zastosowań dźwigów samochodowych. Otóż prowadzący program Jeremy Clarkson postanowił przetestować samochód z Polski. Wybór padł na Poloneza (stara wersja) - samochód oczywiście był kiepski na tle konkurencji aut produkowanych na zachodzie ale nadał się świetnie do tego żeby urządzić nim zabawę za pomocą dźwigów. Zobaczcie sami:Mam nadzieję, że filmik nadal jest dostępny. Dobrze, że już nie produkujemy takich słabych samochodów. Szkoda, że w naszym kraju nikt nie ma takiego poczucia humoru żeby tak wykorzystywać dźwigi. usługi dźwigiem gdańsk
Oprócz tego mogę jeszcze odesłać do: usługi dźwigowe gdańsk - moim zdaniem są to całkiem pomocne materiały.
usługi dźwigiem gdańsk - to całkiem niezłe
usługi dźwigami gdańsk też jest ciekawie opisany temat
Na temat usługi dźwigami gdańsk to też niezłe info